Читаємо українською!


Безумовно, палітра сучасної української літератури  достатньо широка. Та й за останні кілька років в Україні можна помітити значне збільшення інтересу до української книги - особливо з
боку молодих читачів. Помітно зростає зацікавленість до "сучукрліт" і в світі. А давайте і ми спробуємо ознайомитися з деякими  відомими "сучасниками" та їх виданнями.
Отже, поїхали...

Люко ДАШВАР (Ірина Чернова) входить у ТОП-10 найуспішніших письменників України за версією журналів «Главред» та «Фокус». Письменниця прийшла в літературу з журналістики. У 2007 році дебютний роман «Село не люди» приніс їй другу премію конкурсу «Коронація слова». Роман «Молоко з кров’ю» – другий успішний твір авторки, який отримав премію «Коронація слова 2008», і звання «Книга року ББС-2008». Наступний роман «Рай.Центр» став дипломантом конкурсу «Коронація слова 2009», у категорії «Вибір видавництв». Вже у 2010 році «Коронація слова» надав письменниці офіційний статус «Золотого автора» — автора, чиї твори продані накладом понад 100 тисяч примірників. 2012 рік знаменувався для Люко Дашвар відзнакою «Золотий письменник України». Та його саме час змінити на «Платинового письменника» -
понад 375 000 примірників її творів знайшли свого читача!

«Сьогодні можна сказати, що Люко Дашвар стала своєрідним мірилом успішності книжки» («Українська правда»).
«Село не люди»

 В кожного своя доля. Хоч як не крути, а йдеш однією дорогою. На дві одразу не скочиш.
 У всіх дівчат одна мрія… Кохання… Справжнє кохання. На все життя. А все інше — то не мрії… То примхи..."Молоко з кров’ю"

 "Любов - не для чужих очей. Любов - то таємниця. Незбагненна примха безрозсудного серця. Квітка папороті. Палкі обійми під сонцем не змусять ту квітку розпуститися вночі. Тільки - дві зорі, що раптом перестануть світити холодним блакитним вогнем, запалають теплим світлом любові і впадуть у своє кохання, як у темний, безлюдний ліс, де на них уже чекає квітка папороті. І що його бідкатися про загублене життя? Любов - краща за життя. І щоби це зрозуміти, треба прожити ціле життя"


                           


«Рай.Центр»
 Як можна розповісти про любов? От я кажу - ми йдемо вулицею....І що? Як можна пояснити, що можна просто йти вулецею чи загубитися серед натовпу, говорити про щось незначне і не важливе чи взагалі мовчати і знати - навкруги нікого. Ні вулиці, ні дерев, ні людей. Тільки ми. І це відчуття не порушить ніщо - ні галас, ні шелест листя, ні сигнали автівок.


Коментарі

 1. Отзывы на все книги Люко Дашвар очень противоречивые, иногда диаметрально противоположные. Думаю, это хороший повод их прочитать, чтобы иметь собственную точку зрения.

  ВідповістиВидалити
 2. Прочиталось легко! Українська книга жива! Українські почуття - найкрасивіші!

  ВідповістиВидалити
 3. Не пожелала бы я таких "почуттив" своим детям...

  ВідповістиВидалити
 4. Да, очень приятно видеть, что современная украинская литература набирает обороты,
  и это не только давно известные, а и новые имена писателей золотого пера, но и тематика книг очень живая и разнообразная. Хотелось бы еще узнать про новинки наших украинских писателей и про их планы на будущие, какими творениями готовы покорить современное читающее общество!

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.