Люко Дашвар спостережливий геній
   Люко Дашвар – це псевдонім колишньої журналістки Ірини Чернової. Її книжки продаються фантастичними, як для України, накладами.


  Вона стала відома читацькому загалу завдяки своїм романам “Село не люди” та “Молоко з кров’ю”. Обидва романи – не просто чергові примірники із книжкової полиці, а переможці престижних конкурсів – “Коронації слова” та “Книжки року Бі-Бі-Сі”. 

  Її книги сколихнули читацьку аудиторію та майже всі стали бестселерами! Не можливо не співчувати її героям, як неможливо не звернути увагу на болючі, неоднозначні питання, які порушує письменниця.

  «Село не люди» - перший роман  автора, виданий у 2007 році.

  Головна героїня роману Катерина — молоде дівча, яке своїм коханням наразилося на сільський самосуд, від чого була змушена втекти до міста. Там вона пережила приниження від професорської родини, де її ледь не зґвалтував господар, і врешті повернулася в село, щоб стати місцевою відункою.

  Історія підлітків Сашка й Сергія це реальний випадок: у херсонську лікарню привезли із села двох чоловіків за 30. Вони купили на базарі віск та інструкцію й вирішили здивувати своїх дружин. На думку письменниці, якщо дорослі таким займаються, то підлітки бавляться цим ще частіше.
   Письменниця створює романи на теми життєвих історій. Пише так гостро й пронизливо, психологічно й чуттєво, що торкається струн душі кожного. Її книги «Село не люди», «Рай. Центр», трилогія «Биті є»,"На запах м'яса" та «Мати все» є лідерами продажу в усіх українських книгарнях.  Новий роман Люки Дашвар "Покров" розповідає про події осені 2013р., які багато чого змінюють і у житті країни, і в долі головної героїні - киянки Мар'яни Озерової.

  Ще вона пише сценарії для телесеріалів та телефільмів російською. Однією з перших її кіносценарних робіт у 2007 році стало написання сценарію для телефільма «ЛунаОдесса» знятого "Українською Медійною Групою" для телеканалу 1+1.

  А також: Акула (серіал, 2009), Соседи (серіал, 2010), Женский доктор (серіал, 2012-2013), Подкидыши (серіал, 2016), Хороший парень (серіал, 2017), За три дня до любви (серіал, 2018) та ін.


  Люко Дашвар вдало жонглює людськими емоціями.
  Понад 500 тисяч примірників уже знайшли свого читата.
Ось прочитайте це самі. Буде боляче, бридко, солодко й дуже добре.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.