Тепла серія: для жінок і дівчат

  Останнім часом серед українських читачів стають брендом книжечки з короткими історіями «для настрою». Досить часто про цю прозу самі читачі кажуть, що вона терапевтична. Чого? Бо здатна залікувати душевні рани. Особливо полюбляють такі серії наші жінки. 
  Ми теж ретельно слідкуємо за новинками сучасної української літератури! Таким чином на поличках нашої книгозбірні з’явилися нові популярні «затишні» книжки, як то кажуть для душі. Кожна сторінка цих книг дорівнює щирій усмішці, тому ми вирішили поділитися жменькою добра з вами!

Слава Світова. Жменька слів для доброго настрою
Збірка містить оповідання про вічну тему - кохання. «Жменька слів для доброго настрою» - це теплі, невеличкі за розміром, але змістовно завершені історії. Часом достатньо одного слова, щоб вселити в когось надію, подарувати віру, продемонструвати свою любов. А коли таких чудових слів багато - ними можна творити справжні дива! Мініатюри Слави Світової - це маленькі сонячні зайчики, це веселки, це печиво, притрушене шоколадом, це грайливий вітерець, ніжне сонечко, перший сніг, руки коханої людини, цілий Всесвіт накінець. Кожна мініатюра - сто магічних слів, які здатні змінити не те що настрій, а цілий світ. Відкрий книжку на будь-якій сторінці й читай! Занурюйся в сюжет! Радій! Співпереживай! Відчувай сум або ж просто всміхайся! Тепла книжка, яка не може залишити байдужим нікого! Тож, якщо холодно - грійся, а якщо тепла достатньо - ділися ним з тими, хто поруч!

Надійка Гербіш. Теплі історії. Він і вона

У книжці «Теплі історії. Він і Вона» подано низку оповідань, етюдів і замальовок різних авторів. Перед читачем розкриється чарівний калейдоскоп емоцій та вражень – від тремкого почуття знайомства чоловіка та жінки аж до потужної рушійної сили кохання, пронесеного крізь все життя. Кохання - вічний дар, життєдайна основа. Палке, пристрасне, лагідно-ніжне, таке, що спопеляє до тла й дарує крила. Тож читайте та насолоджуйтеся!

Тетяна Белімова. Трояндовий джем
У цьому році серія "Теплих історій" поповнилася книгою Тетяни Белімової "Трояндовий джем". Як говорить сама авторка: «Не знаю, наскільки я "теплий" автор. Але я дуже старалася. Чесно. Відбирала з уже написаної малої прози таку, яка дає надію, містить у собі якусь долю оптимізму. Увійшли до "Трояндового джему" і нові оповідання, і я щиро вдячна усім тим моїм друзям, хто підкидав "теплі" сюжети, читав і висловлював свою думку. Це такі новели - "Подарунок з Гельсінкі", "Стоп-Кадр", "Хвилі", "Бабуся з Азербайджану".
Тож знайомтеся з "Трояндовим джемом" і "скуштуйте" його. Джем не буває кислим, а тільки солодким. Приходьте за солоденьким!Коментарі

  1. Гарний пост. Особливо сподобалася анотація до книги "Жменька слів" - це печиво, притрушене шоколадом)) Мабуть саме так її потрібно читати з чаєм та печивом, особливо в цю похмуру погоду.

    ВідповістиВидалити
  2. Добрі, душевні, інколи навіть наївні оповідання про важливість добра в нашому непростому житті. Дуже легко і приємно читаються. А головне несуть позитивний настрій і роблять світ трішечки теплішим ))))))

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.