Не нудьгуй, читай!

   
    Набридло дивитися телевізор, а на  вулиці  несприятливі   умови? Так хочеться порину у інший вимір та забути  про буденні справи? Отже, саме час відкрити книжки, які  нещодавно  вийшли  друком в українських видавництвах. Вони допоможуть перемкнутися, відволіктися від буденності та набратися енергії.
«Здивуй мене!» 
Софі Кінселла

Бестселер «Нью-Йорк Таймз». «Здивуй мене… якщо кохаєш!» - це історія Дена і Сільви — парочки, що вирішила урізноманітнити свій шлюб, додавши до нього сюрпризів. Та натомість подружжя отримало потрясіння, що змінило їхнє життя… Ця книжка про: шлюб, кохання, секс, сюрпризи, потрясіння, сексуальну спідню білизну, Баттерсі-парк, батьків, смерть, життя, давніх друзів, нових друзів, непорозуміння, страх і сміливість. Вона змусить читача сміятися і плакати.
«Ель-пасо» 
Вінстон Грум

Від автора бестселера «Форрест Гамп»!
Роман про героїзм, кохання та прагнення до справедливості із хвацько закрученим сюжетом. У ньому з’являються все нові історичні й вигадані персонажі, які так чи інакше залучаються до участі в погоні за невловимим Панчо Вільєю. «Ель-Пасо» з його перестрілками, ризикованими втечами, видовищним боєм биків оживляє один із поворотних моментів в історії та становить яскравий портрет південно-західної Америки в останні дні Дикого Заходу.«Уявний друг» 
Стівен Чбоскі

У новому місті, в новій школі Крістофер не самотній: він чує голос друга. Дехто веде його за собою в ліс Місії, де напередодні Різдва хлопчикові належить побудувати будиночок на дереві і відкрити вхід в уявний світ. Хто ж він – людина або монстр? Бог або диявол? 
Це довгоочікуваний роман від творця світового бестселера «Привіт, це Чарлі, або Переваги сором’язливих». Читаючи цю книгу можна спершу легковажно припустити, що у головного героя просто психічне захворювання, але автор так приголомшливо показує свій літературний талант, що вже до середини розповіді ти віриш кожному прочитаному слову.


«Reality Show/Magic Show»  
Вікторії Гранецької 

Це «двостороння» збірка оповідань, що в ній автор зібрала сюжети своїх ненаписаних романів. З одного боку «Reality Show» - справжні історії на основі химерних реальних подій, з іншого «Magic Show» - вигадані фантастичні сюжети.

Поєднує їх тринадцяте оповідання, в котрому сходяться всі персонажі та завершуються їхні історії. Проте авторка переконливо радить не читати, особливо ж не дочитувати цю збірку під час мандрів залізницею.  Щоб дізнатися звідки таке доволі-таки дивне звернення автора, вам потрібно буде прочитати цю книгу.

Це перша книжка Вікторії Гранецької, видана саме у її власному, створеному з чоловіком Владом Сордом видавництві "Дім химер".


«Зраджений гетьман» 
Ярослава Дегтяренко

Це друга книга історичної трилогії.

 Осінь 1658 року.
Цар Олексій оголошує Україні війну. Лесько, намагаючись повернути кохання Олесі, дізнається, що вона вийшла заміж за іншого. З розбитим серцем хлопець кидається у вир війни, чекаючи нагоди загинути як справжній воїн. Але, схоже, на нього покладена важлива місія і помирати йому зарано. Тим часом гетьман Виговський шукає союзників, щоб протистояти військовій агресії Московії.

Поки гетьман зайнятий війною, усіма забутий Юрась Хмельниченко, піддавшись на вмовляння свого дядька Якима Сомка, організовує проти Виговського змову. Ситуація в країні стає напруженою. Чим обернеться для України прагнення волі?

Автор яскраво передала події тих буремних років, з історичною достовірністю, що є нажаль рідкістю для сучасних романістів, які дуже часто вільно поводяться з історичними фактами.

Багата мова твору та різноманіття синонімів, фразеологізмів збагачують та достатньо прикрашають роман викликаючи відчуття ідентичності, а використання історизмів та архаїзмів повертає думками у минуле.


Не нудьгуй! 
Читай!

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.