Читаємо українською!


Надія Гербіш  - письменниця, журналістка, перекладачка, фотограф. "Я християнка, невиправна оптимістка, щаслива дружина, пригодошукачка й мандрівниця. Уперто вірю в дива, викладаю історію світової літератури, люблю каву й живу в маленькому галицькому містечку". Вперше широкий загал українських читачів почув про неї  2011 року, коли за дуже короткий термін маловідоме до того вітчизняне видавництво “Брайт Стар Паблішинг” представило український переклад біографії Стіва Джобса, котра була написана Уолтером Айзексоном. Потім були майже півтора роки тиші – і знову вибух інтересу серед молодого покоління читачів: одна за одною вийшли її книжки із теплими  і смачними назвами "Теплі історії до кави” та “Теплі історії до шоколаду”. Перша з них стала бестселером на Львівському форумі видавців, а згодом здобула перше місце в рейтингу «Топ-20» мережі Книгарень «Є». Також на з’їзді видавців Marketsquare Europe, який відбувався в Будапешті в жовтні 2012, книжка одержує нагороду “European Christian Book of the Year”. Надію Гербіш називають «супер-героєм» книжкового 2012 року. Вже у 2014 році  авторка знов почастувала смаколиками своїх читачів. Виходять у світ книги з душевними назвами  "Теплі історії про дива, коханих і рідних" та  «Теплі історії про кохання». Отже, все по черзі!


"Теплі історії до кави” - це, насамперед, красиві і  душевні оповіданя. Про каву, про кохання, про українців, про тебе, про мене і просто про життя. Це затишна і дуже позитивна книга. Звичайно ж вона пахне кавою, справжньою, натуральною. А ще  відчувається  аромат кардамону, кориці, ванілі. Одна із тих книг, які потребують періодичного перечитування. Адже читати про щастя, любов і злагоду - то так приємно. Тут немає супер-героїв, які  володіють надзвичайною силою і рятують світ; не знайдете тут героїнь, які вражають неперевершеною красою і в них закохуються всі підряд. Звичайні прості люди на сторінках цієії книги діляться своїми почуттями, подорожують, п'ють каву і чай, смакують шоколад і тістечка, і насолоджуються життям. Кожен знайде щось тут своє, особливе, найближче до нього...

"Теплі історії до шоколаду"- збірка історій, об'єднаних в три розділи. Відкривають  книгу "Подорожні замальовки з шоколадних міст",  Люблін, Лондон, Варшава, Будапешт, Прага, Сієтл, Стамбул. Це дуже красиві історії про підтримку і допомогу, про незнайомців, які приходять і йдуть, змінюючи нас і наш внутрішній світ. Читаючи книгу, хочеться мандрувати... і обов'язково з шоколадом.


Книга "Теплі історії про дива, коханих і рідних" - містить  50 оповідань і ліричних замальовок різних авторів, які розтоплюють душу, відігрівають серце і примушують помічати прекрасне. Складається книга з трьох розділів: "Дива", "Він і вона", "Найрідніші на світі", які об’єднані  між собою вірою в дива, затишком, хорошим настроєм та позитивом. Оформлення книги теж досить оригінальне, на кожній сторінці до нас посміхається сонечко і своєрідного колориту додають фотографії, які час від часу з’являються перед дивовижними оповідками. Кожна історія сповнена любові, щирості, доброти, такої людської справжності, якої нам часто не вистачає. Книга вчить любові не лише до рідних, а й до друзів, до Бога, до природи і взагалі до всього, що нас оточує. Герої, такі як і ми з вами, звичайні люди, які кохають, розчаровуються, подорожують, шукають своє щастя, а потім неодмінно діляться ним з іншими, щоб відчути "смак розділеної з кимось радості". В них кожен може впізнати себе, що неодмінно викличе посмішку та щире здивування...Цьогоріч у видавництві «Брайт Стар Паблішинг» вийшла книга «Теплі історії про кохання», в якій вміщено 34 оповідання 26 авторів. Структурно книга поділена на чотири розділи: «Зустріч», «Він і вона», «Одружені», «Часоплин». Збірка за своїм наповненням відображає надзвичайно широкий спектр людських думок і переживань, вчинків і дій, емоцій і поривів, які об’єднує кохання. Практично кожен з нас зможе знайти в цих творах щось своє, а в деяких і побачити себе, що дозволить знову пережити призабуті відчуття та емоції, поринувши в своє минуле. Частина творів вражає тонким знанням психології відносин між двома статями. Загалом оповідання розкривають всю силу, світлість і суперечливість кохання, вражаючи своїм оптимізмом і драматизмом водночас.
Коментарі

 1. Невероятно теплые, такие львовские, укрытые теплым пледом и с запахом кофе, небольшие рассказы талантливой молодой украинской писательницы. Сугубо украинские словечки ласкают слух, нарисованные образы всплывают перед глазами, в руках волшебно возникает чашечка кофе со сливками, а за окном тихо капает осенний дождик...

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім02.06.14, 13:42

  Красиві і дуже душевні оповіданя. Про каву, про кохання, про українців, про тебе, про мене і просто про життя. Затишна і дуже позитивна книга. Звичайно ж, вона пахне кавою, справжньою, натуральною! А ще я відчула аромат кардамону, кориці, ванілі - все, як люблю.
  Одна із тих книг, які потребують періодичного перечитування.

  ВідповістиВидалити
 3. наближається відпустка... І я тепер знаю, які саме історії почитати під шоколад, ранкову та вечірню каву.. дякую :-) <3

  ВідповістиВидалити
 4. Знайома поки що тільки з "Теплими історіями до кави", але, гадаю, в мене все ще попереду! Стала власницею цієї чудової, теплої і затишної книги взимку цього року, вирішивши порадувати себе чимось "смачненьким". Та смакувати такою книгою без кави просто неможливо: тож одразу купила міцну, ароматну каву:-) зварила собі кави з корицею і почала куштувати смаколики: ковточок кави й рядки книги, ковточок й ще один рядок... Вже багато сказано слів, та все одно додам ще декілька :-) Неймовірно тепла, затишна, смачна й ароматна книга, яка навіює легкі, мрійливі емоції з присмаком чорної кави та ароматом кориці з ваніллю! Раджу усім до прочитання!

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.