Бегбедер - пристрасний підпалювач

    


    Усе його життя — предмет заздрощів інших чоловіків. Суцільні вечірки, вродливі жінки, кар’єра успішного автора, життя між Парижем і Країною Басків.

   Фредерік Бегбедер - французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор та режисер. Народився 21 вересня 1965 року у Франції. Він отримав чудову освіту в сфері політології, навчався рекламі та маркетингу, але в кінцевому рахунку вирішив зайнятися копірайтингом у великій рекламній фірмі. Фредерік заснував літературну «Премію Флори», яка з 1994 року проходить в знаменитому паризькому Café de Flore. Заклад славиться тим, що завжди приймає інтелігентну публіку: свого часу тут бували Ернест Хемінгуей, Трумен Капоте, Альбер Камю та ін. Про особисте життя французького письменника відомо мало. У нього є десятирічна дочка Хлоя, два невдалих шлюби й безліч безіменних подруг.

 

  Про свою творчість автор говорить так: «У кожній з моїх книг я щось втрачаю: «Відпустка у комі» — 10 років нічного життя, «Кохання триває три роки» — мою колишню дружину, «99 франків»— 10 років реклами. Я за літературу «випаленої землі». Щоб позаду залишалися палаючі руїни. Це так як ментальний стриптиз. Ось я літературний Чіп і Дейл».

 

 


  В даний час Фредерік Бегбедер очолює видавництво Grasset і веде злободенну колонку в літературному журналі Lire та продовжує радувати шанувальників не тільки літературними творами, але і діджейськимі сетами, з якими він гастролює по всьому світу. Його літературні твори, з описами сучасного життя, метань сучасної людини в світі грошей і любовних переживань дуже швидко завоювали шанувальників по всьому світу. Самі гучні "Любов живе три роки" та "99 франків" навіть були екранізовані.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.