Екранізації 2019Ось подивишся фільм, а в титрах з'ясується, що він знятий по книзі. І будуть в соцмережах сперечатися, що краще: книга чи фільм. Без вас! Ну і чесно скажемо, після фільму книгу читати рідко хочеться. Прикро, особливо якщо екранізація не дуже, а книга хороша. Або це класика, яку ви ще не читали.
У 2019 книголюби повинні бути напоготові, на екрани виходять екранізації класичних романів, сучасних бестселерів і маловідомих книг. Починайте читати прямо зараз, щоб встигнути на прем'єру «Маленьких жінок», «Щиголь» та «Кладовища домашніх тварин».


І так головні екранізації 2019 року:

11 cічня світова прем'єра «Шлях додому» - це нова книга автора світового бестселера «Життя і мета собаки» Брюса Кемерона присвячена все тій же темі - братам нашим меншим. Роман розповідає про милого щеня по кличці Белла, яка будь-що там не було після вимушеного розставання з господарем хоче повернутися додому. Історію ми дізнаємося від імені самої собаки.


25 cічня прем'єра «Тут була Брітт-Марі» Фредрік Бакман. Про домогосподарку Брітт-Марі одержиму чистотою,яка не може існувати без упаковки соди і не володіє елементарними навичками комунікації. Але життя - штука підступна, після сорока років подружнього життя і зради вона змушена вперше шукати роботу і навіть переїжджати в інше місто. Але налагодити відносини з місцевими буде непросто, тим більше, Брітт-Марі.
31 cічня прем'єра кримінального роману «Три секунди» А. Рослунд та Б. Хелльстрем. В якому є всі елементи скандинавського нуар-трилера. Історія розповідає про декілька персонажах - детективі, злочинця, який веде подвійну гру, і державному обвинувачі. Дія фільму відбуватиметься в Нью-Йорку, а персонажі, в порівнянні з романом, трохи зміняться.
Прем'єра 1 березня «Хода хаосу» Патрік Несс. Цикл «Хода хаосу» складається з трьох книг і розповідає про вигаданому світі, в якому всі жінки зникли, а залишилися чоловіки чують думки один одного. Тодду Хьюїтту ось-ось повинно виповнитися 18 і він починає розуміти, що від нього приховують правду про Новому світі, зі своїм вірним псом він відправляється в небезпечну подорож, в ході якого відкриє для себе багато нового.
21 березня вийде «Куди ти зникла, Бернадетт?»  Марія Семпл. Комедійний роман розповідає історію 15-річної Бі, мама якої, Бернадетт Фокс, пропала прямо перед запланованою сімейної поїздкою в Антарктиду. Невдалий архітектор вийшла заміж за успішного програміста, виховувала дочку, але сама була асоціальної і злегка дивакуватої. У пошуках мами Бі готова піти на все, але в процесі вона дізнається багато цікавого про її минуле.Також у березні запланована світова прем'єра «Добрий пастир». Раніше роман англійського письменника Сесіла Скотта Форестера вже був екранізований, але зараз за його адаптацію вирішив взятися не хто інший, як Том Хенкс, який, ще й зіграв у фільмі головну роль. Книга розповідає про капітана судна «Гонча» (таку назву і отримав фільм), якому належить перетнути Атлантичний океан під час бойових дій, впоратися зі своєю невпевненістю і примарами минулого.У ролях Том Хенкс, Елізабет Шу, Стівен Грем та ін.
У квітні чекаємо на вихід «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга.Його вже була екранізували в 1989 році і зібрали в прокаті непогану суму - понад 57 млн доларів. Сюжет розповідає про сімейство, яке переїжджає в нове місто. За законами жанру місце проживання вони вибирають не найпростіше - поруч з ними знаходиться кладовище домашніх тварин.

27 вересня світова прем'єра «Жінка у вікні» А. Дж. Фінн. Дитячий психолог Анна пережила страшну трагедію і з тих пір не виходить з дому. Її захопленням і способом скоротати час стало спостереження за сусідами. Наставивши об'єктив камери в вікно, вона побачила злочин, але чи реально це було? Може, їй все здалося?


Довгоочікувану екранізацію останнього роману Донни Тартт «Щиголь» можна буде побачити в кіно з 10 жовтня. У тих, хто ще не читав книгу про пригоди юного Тео, який дивом вижив під час вибуху в музеї, ще є шанс. Роман, який лауреат Пулітцерівської премії Донна Тартт писала більше 10 років, - величезна епічне полотно про силу мистецтва і про те, як воно - часом зовсім не так, як нам того хочеться - здатне перевернути все наше життя. 13-річний Тео Декер дивом залишився живий після вибуху, в якому загинула його ... У ролях: Ніколь Кідман, Сара Полсон, Ансель Елгорт.
«Проект «Рози» Грем Сімсіон дата прем’єри поки невідома.Фільм розповість про талановитого, але нелюдимом професора генетики. Вирішивши нарешті створити сім'ю, він запускає дослідницький проект «Дружина», метою якого є підбір ідеальної дівчини, що виключає претенденток зі шкідливими звичками. Барменша Розі Джермен, яка зустрілася вченому, як раз є носительку всіх тих якостей, які йому ненависні.
26 грудня очікуємо на прем'єру «Поклик предків». Ця повість Джека Лондона розповідає про клондайкську золоту лихоманку, коли тисячі людей кинулися шукати дорогоцінний метал в річках Юкона в Канаді. Тоді був особливо високий попит на великих і сильних собак. Головний герой картини - пес на ім'я Бек. Незважаючи на суворе поводження і безжальну природу, Бек виживе, врешті-решт залишить людей, здичавіє і стане ватажком зграї вовків. У фільмі знялися: Карен Гіллан, Уес Браун, Харрісон Форд.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.