Терміново до прочитання


   За службовим обов'язком читаю здебільшого новинки, але іноді хочеться перечитати "золоту класику". І при усій повазі, я зараз зовсім не про Франка з Шевченком. 

   Мова про класику коміксів, легендарної серії Нілу Геймана Sandman. Перший том вийшов у вже далекому 1989 року. Гейман тоді ще не був таким відомим, але подавав великі надії. Саме тому його запросили для роботи над коміксом DC, давши повну творчу свободу і завдання створити абсолютно нового персонажа на ім'я Пісочна людина. Гейман звернувся до старовинних міфів і древніх легенд, приправив цей коктейль щіпкою горрора в стилі Лавкрафта і Едгара Аллана По, і вийшов жахливий і дуже красивий комікс про Морфея, Повелителя снів, якого випадково полонила пихата смертна людина. Через те, що Морфей просидів в полоні багато років, зі сновидіннями та людьми стали відбуватися страшні речі, а демони, що залишилися без нагляду, вирвалися на свободу і почали творити усілякі безчинства.


   Всього в "Пісочній людині" 10 томів. Комікс переклали на українську в 2010-у, і він вже витримав безліч перевидань. Уся серія - задоволення не з дешевих, тому можна купувати частини послідовно, розпочавши з найпершої, "Прелюдії і ноктюрни", щоб переконатися, що ця історія вам підходить. Нехай слово "комікс" вас не бентежить, у "Пісочної людини" рейтинг 18+, у ньому вистачає остраху, жорстокості і оголених тіл. Але чтиво захоплююче - відірватися неможливо. А ще комікс - той вид літератури, який можна легко проковтнути за два-три години, так що для вихідних підходить ідеально.


   Чому Sandman варто перечитати або відкрити для себе саме зараз? Компанія Netflix ось-ось порадує нас першою екранізацією твору. В ролі Морфея - англієць Том Стеррідж, чиїми вилицями можна різати заморожену вершкове масло. Якщо любите якісне фентезі, зверніть увагу: точна дата виходу доки невідома, але трейлер вже є.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.