Книги біографії

    Відомі люди, проживаючи життя, частенько залишають після себе якусь історію або ж мемуари. Автобіографічні книги показують істинну суть людини, відкривають її таємниці, секрети, ось чому до цього жанру літератури читачі виявляють особливу цікавість. Книги про відомих людей, здатні в корені змінити вашу думку про деяких популярних осіб, а, можливо, і стати доленосною підказкою!


   Меттью Макконахі

   Зелене світло

  «Зелене світло» книга відомого актора Меттью Макконахи - частково ілюстрована автобіографія, частково підручник життя. Ставши на рубежі віків зіркою романтичних комедій, Макконахи вирішив переламати долю і реалізуватися як серйозний драматичний актор. Він розповідає про те, чого йому коштувало це рішення - і інші доленосні рішення в його житті. Як каже сам автор: «Тридцять п'ять років я осмислював, згадував, розпізнавав, збирав і записував те, що мене захоплювало або допомагало мені на життєвому шляху. Як бути чесним. Як уникнути стресу. Як не кривдити людей. Як не ображатися самому. Як бути хорошим. Як домагатися бажаного. Як набути сенсу життя. Як бути собою».

   Це книга читається як розповідь старого друга, не покидає враження упродовж усієї книги що ось він, поруч, розповідає це усе, показує фотографії. 


   Мэй Маск

   Жінка, яка має план.

   Історії й уроки «сміливого, але обережного життя» моделі світового рівня, матері Ілона Маска. Упродовж своєї кар’єри вона надихала безліч людей, а тепер її неймовірна мудрість і відвертість промовляють до нас зі сторінок цієї книжки. Книга сповнена інсайтів і приправлена щедрою порцією гумору, у ній зосереджена мудрість, набута протягом непростого й насиченого життя. У тридцять один авторка стала матір’ю-одиначкою, відтак тяжко працювала, щоб поставити на ноги дітей, Ілона, Кімбала й Тоску, боролася із зайвою вагою, стала моделлю плюс-сайз і навіть подолала ейджизм у модельному бізнесі. Дієтолог-нутриціолог за фахом, Мей понад сорок п’ять років пропрацювала в цій галузі, розпочинаючи практику з нуля у восьми містах, трьох країнах і на двох материках. Нині вона на піку популярності як лекторка-дієтологиня і як модель. І все це завдяки бунтарському духу та заповзятості — саме вони принесли їй світову славу у віці, який сама Мей називає «розквітом свого життя». 

   Неймовірна книга написана неймовірною жінкою. Море корисних порад та кроків до щасливого життя, які відгукнуться в серці будь-кого і будь-де, і головне в будь-який період життя. Дуже приємно читати книгу, одразу видно, що її писала досвідчена людина, яка пройшла безліч життєвих випробувань. Яка ніколи не здавалася і від душі ділиться з читачем своїми знаннями. 


   Андрей Шевченко, Алессандро Альчато

   Шляхетна сила. Моє життя, мій футбол


   Книжка про злети та падіння, мрії та важкий шлях до їх здійснення. Відверта розповідь про футбол, його відмінності на рідному українському полі та в Європі. Сам Андрій Шевченко сказав про книжку так: «У мене в житті було чотири футбольні любові: «Динамо», «Мілан», «Челсі» і збірна України... На своєму шляху я познайомився з незвичайними людьми, без яких я б не став тим, ким я є сьогодні. Були перемоги й поразки. Це була величезна жертва заради роботи — єдиного відомого мені способу втілити мрії в реальність. Настав час озирнутися і все розповісти. Щоб подякувати тим, хто супроводжував мене. Я б ніколи не зробив цього сам. «Forza Gentile», яка написана спільно з моїм другом Алессандро Альчато, — це скриня всіх моїх емоцій, всього мого життя, спортивного і не тільки».

   На сторінках своєї автобіографії, автор розповідає про своє становлення, починаючи з дитячих років і закінчуючи періодом, коли він вивів збірну Україну у плей-оф Євро-2020. Завдяки цій книзі, можна подивитися під іншим кутом на понаднормові тренування Лобановського, причини переходу від одної команди до іншої і не тільки. У розповідях Андрій відверто зізнавався про свої відчуття у важливих матчах і моментах гри, про очікування, радощі та розчарування.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.