Тобі не сховатися від кохання…


  
  
Щоб пізнати людину, в наш час досить знайти її в соціальних мережах, використовуючи особисті дані і геолокацію. Можна днями стежити за своєю жертвою за екраном гаджету, не з'являючись перед її очима.

   

   Саме так чинить герой серіалу «Ти», будучи одержимим дівчиною, з якою він розмовляв лише один раз. У його розумінні вона не жертва, а об'єкт обожнювання, що потребує захисту. Серіал лякає таким сюжетом, а також заплутує глядача, намагаючись зробити його спільником сталкера. 

  
 «Ти» (англ. You) — американська телевізійна психологічна драма-трилер, на основі однойменного роману Кароліни Кепнес, прем'єра якої відбулась на телеканалі Lifetime 9 вересня 2018 року.

   Джо працює продавцем в книжковій крамниці. Він справляє приємне враження: вміє підтримати бесіду і ніколи не відмовляє в допомозі. Але хлопець не такий простий. Він регулярно стежить за дівчиною Бек, яка всього один раз заходила в магазин. Джо спостерігає за нею в соцмережах, підглядає у вікна, ходить по п'ятах, залишаючись непоміченим. Йому здається, що він знає Бек краще, ніж її оточуючі, і думає, що він має право втручатися і змінювати життя дівчини.


   Звісно, Джо не вважає себе психопатом, свої діяння він раціоналізує до такої міри, що для нього вони здаються розумними рішеннями. У цьому сценаристи грають і з глядачами, усіма силами спонукаючи симпатизувати Джо. А напружені сцени книги, ще більш вдало показані серіалом та змушують бути співучасником того, що відбувається: переживати за те, щоб головного героя не зловили. До того ж життя дівчини Бек здається настільки безглуздим, що в нього хочеться втручатися.

   Щоб внести ще більше трагізму, творці серіалу додають персонажа Пако (в новелі «Ти» його не було) - це хлопчик з неблагополучної сім'ї, який живе по сусідству. Джо прив'язується і в якійсь мірі навіть піклується про нього. Доброта, проявлена Джо до Пако, абсолютно не згладжує масштаб злочинів, вчинених продавцем книг. Однак, судячи з відгуків, залишеним в Twitter, деякі глядачі прийшли зовсім до іншого висновку. В їх фанатизм довелося втрутитися акторові Пенну Беджлі(Джо), який обурився тим, що багато хто бачить Джо в неправильному світлі: актор вважав за потрібне нагадати, що він зовсім не романтичний герой. Ситуація вийшла досить іронічна, враховуючи, що «Ти» висміює соцмережі і людей, які легко піддаються маніпуляціям.

   Сюжет серіалу дійсно затягує, як і напруга, яка є в кожній з десяти серій. 

   У головних ролях: Пенн Беджлі, Елізабет Леіл, Шей Мітчелл, Лука Падован, Зак Чері.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.