Посміхайся, Сьюзі! Історія про життя та все, що після нього

                                                                                                                  
 

   "Милі кістки" - драма 2009 року знята Пітером Джексоном. Фільм є екранізацією одноіменної книги Еліс Сиболд, яка теж дуже світла, але сумна, від якої хочеться плакати і жити. Це не просто соціальна драма з детективним ухилом, в основу якої ліг особистий трагічний досвід автора. Це в першу чергу яскраве полотно строкатих картинок і небувалих образів.

  Фільм розповідає про переживання чотирнадцятирічної дівчини, згвалтованої і вбитої маніяком-сусідом. Спостерігаючи за життям домочадців з небес, героїня мріє про прості підліткові радощі і жадає упіймання душогуба. Незважаючи на всю трагічність сюжету, він дуже добрий. Письменниця хотіла, щоб головну героїню зіграла невідома актриса. На роль потрапила Сірша Ронан, коли надіслала творцям картини касету, де записала діалоги з книги. Актриса так сподобалася продюсерам і режисерові, що вони більше нікого не запрошували на кастинг. 


   Картина змушує задуматися про життя і смерть, про близьких, про те, що будь-який момент може виявитися останнім. Якщо порівнювати, то фільм вийшов набагато сильніше книги, але куди менш страшним. У фільмі не відображено важлива частина сюжету книги - інтрижка матері дівчинки Ебігейл з детективом і її причини для того, щоб залишити сім'ю.

   Коли фільм був змонтований, його показали тестової аудиторії, щоб подивитися на їх реакцію. Пітер Джексон був здивований тим, що практично всі глядачі бажали більше болісної смерті для вбивці, ніж та, яку вже відзняли. Тому він перезняв кінець, зробивши його більш жорстким, але не дуже - бо картині "Милі кістки" потрібно було отримати рейтинг PG-13, щоб вона була доступна для перегляду підліткам.

  


   У головних ролях: Сірша Ронан, Стенлі Туччі, Марк Уолберг, Рейчел Вайс.

Візьми та порівняй!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Литературные героини, которых мы так любим!

Магические предметы и артефакты со всего света

Почему нельзя? 10 самых распространенных суеверий и их истоки.